O Nas


Zespół COVER został założony po to, aby usatysfakcjonować wszystkich tych, którzy są wymagający i oczekują na swojej uroczystości muzyki na najwyższym poziomie. COVER tworzą wykształceni muzycznie, utalentowani młodzi ludzie. Nasza energia udziela się gościom, a energia bawiących się zespołowi. Dzięki temu zabawę z zespołem COVER będziecie Państwo długo i bardzo dobrze wspominać.

 Gramy...

 ...właściwie trudno sprecyzować. Każdy z nas ma swoje własne zainteresowania muzyczne i (chociaż może to brzmieć tendencyjnie) staramy się je łączyć. Przy okazji próbujemy również trafić w gusta słuchaczy oraz bawiących się przy naszej muzyce gości. Tak naprawdę zależy nam przede wszystkim na dobrej zabawie. Staramy się wykonywać znane przeboje czasem wiernie i dokładnie, a czasem w zupełnie nowych wersjach. Zdarza się nam też grać utwory mniej znane, ale jak się później okazuje również bardzo lubiane.

 ...na żywo!

 Chociaż wiemy, że często ciężko jest odróżnić, gdy ktoś udaje, że śpiewa i gra. Nam też było by głupio wyjść na scenę i udawać, że to co z głośnika słychać, to nie nasze dzieło.wykonanie: Netidea.pl Start | Mapa strony | Użytkownicy online: 6